پاورپوینت حسابداری مدیریت استراتژیک و حس سازی در شركت چند ملیتی 26 اسلاید

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل (با پسوند) zip ارائه میگردد
تعداد صفحات فایل : 26

قسمتی از محتوی ورد

تعداد اسلاید : 26 صفحه

به نام خدا حسابداری مدیریت استراتژیک و حس سازی در شرکت چند ملیتی 2- بحث قبلی 1-2 مدیریت حسابداری استراتژیک عمده نقش‌های هنجاری بر SMA عناوینی برای اصول SMA مثل حسابداری رقیب و ثبت وضعیت رقابتی بودند مدیریت هزینه استراتژیک سرمایه گذاری استراتژیک و توسعه حسابداری معاصر با عنصر استراتژیک بصورت هزینه مبتنی بر فعالیت و کارت نشان متوازن بودند .
یافته‌های دیک وود نشان می دهد که کاربرد حسابداری بطور ادواری با محیط بیرونی عملکردهای شرکت از جمله اطلاعاتی در باب برنامه‌ها و عملکرد رقیب سرو کار دارد .
رد در نیوزیلند بر قضیه‌ای تاکید دارد تا فنون SMA را در ارقام حسابداری معین و بوسیله مدیران حسابداری تعیین شدند .
ویکسون یافته‌های مشابهی در قضیه مطالبه بریتانیا دارد دنت قویاً برتحقیق تفسیری تداخل میان حسابداری و استراتژی تاکید دارد در هر مقوله حسابداری واستراتژی را از دیدگاه اکولوژیکی معین می کند که استراتژی‌ را بصورت برآیند تضاد سازمانی می داند .
آرنز مطالعه تفسیری را معین می کند که مداخلات استراتژیک مدیریت حسابداری را بررسی می کند جارونپا بر آورد جالبی از مدیریت حسابداری , استراتژی در شرکت تکنولوژی فنلاند مهیا می‌کند.
2-2 حس سازی سازمانی که مهم‌ترین سوالات مرتبط با SMA در سازمانها برای کمک به تصمیم‌گیری استراتژیک و استفاده از حسابداری در سازمان برای ایجاد تصمیمات تاکید دارند حس سازی بصورت پروسه دو جانبه ایجاد و تفسیر دنیای اجتماعی تعریف شد , در قضیه مطالعه حسن و گوله , حس سازی بصورت درک وضعیت آگاه شد .
و شناخت روند سازمان و اتخاذ تصویر است دانت و ویک به تفسیر بصورت پروسه تبدیل رویدادها , توسعه مدل‌ها برای درک گرد آوری معنا و ایجاد مفاهیم مفهومی تاکید دارند .
و یک حس سازی رااز تفسیر جدا می کند Glole تاکید دارد که حس سازی و تاثیر , پروسه‌های مستقل و دو جانبه طی ارائه تغییر استراتژیک هستند بولاند , مطالعه تجربی حس سازی داده‌های حسابداری مدیران را بررسی می کند .
3- روش شناسی 1-3 روش شناسی تئوری بنیادین پارک و دانی تاکید دارند که فراتر از تمرکز صرف برتوصیف فعالیتهای حس سازی اعضا و ارتباطات هدف این تئوری , ترکیب ادراک محققان وتلاش بر توسعه چارچوبهای تفسیری با معرفی سازه‌ها و پروسه‌هاست .
Lye نیز کاربرد آنرا بصورت روشی ارزشمند تحقیق در تلاش بر درک سازه اجتماعی حسابداری می‌داند گودارد و عبدالرحمن نیاز به اصول حسابداری در سازمانهای مذهبی درمانی را بررسی می‌کنند 2-3 روشهای تحقیق برای پاسخ به سوالات تحقیق ,‌قضیه مطالعه اقتباس شد شرکت یک نهاد چند ملیتی بزرگ در آلمان است که سطح محصولات مواد شیمیایی آن در بر دارد .
در سال 2000 برگشت سرمایه 13 میلیون یورویی و دارای 000/60 کارمند بود که در 5 بخش بزرگ گسترده بودند .
4- قضیه مطالعه مدیریت حسابداری در آلمان با اصطلاح کنترل گرد مدیران حسابداری را کنترلر می‌نامند.
شرکت مستقیماً تحت نظارت هیئت مدیر و CFO, CEOC متصل است بخش حاوی تجارتهای مرتبط,هدف بندی مشتریان و شرکتهای صنعتی است بخش B بر لوازم آرایشی و بهداشتی با هدف‌بندی مستقیم مشتریان سروکار دارد .
تئوری بنیادین تحلیل داده‌ها داده‌ها با استفاده از مجموعه‌ای از روندهای کد بند

لینک کمکی